Izvēlētās aktuālās sacensības:

sacensībās "Zantes Vasara 2013" piedalās

(iesniegts pieteikums un iemaksāta dalības maksa)


Velo klase

 Tehnikas tipsPieteiktās komandas
1/NORDI (Ainārs Balodis - (k) ; Mārtiņš Pērkons - )
2/Punkts (Arvīds Grabovskis - ; Pēteris Rudzājs - )
3/pakaļķepas nepievils! (Gita Gulbe - (k) ; Ronalds Lietnieks - )
4/KOMPOC (Linda Krastiņa - ; Sportists Neaktuāls - )
5/Hugo un Ko (Aivars Bisenieks - (k) ; Edmunds Purviņš - )
6/Ansviuri (Jānis Ansviesulis - ; Signe Diura - )

Sporta M klase

 Tehnikas tipsPieteiktās komandas
1/Kam mums tie KTM... (Guntis Šneiders - ; Māris Linde - )
2/Džungļu šnurs (Sportists Neaktuāls - ; Edgars Ruža - )
3/Energy RT (Agris Šipkovs - ; Kristaps Ramins - )
4/Village people (Jānis Osis - ; Renijs Āboliņš - )
5/Jo Pē..., jo labāk! (Zigmārs Brunavs - ; Andris Matisāns - )
6/"Rīta zvaigznes" (Sportists Neaktuāls - ; Sportists Neaktuāls - )
7/Dream Team (Edgars Siliņš - ; Kristaps Bajārs - )
8/Divi puslitri (Pēteris Sliede - ; Guntis Gulbis - )

Sporta K klase

 Tehnikas tipsPieteiktās komandas
1/Tanki dubļus nebaidās! (Arnis Blūmfelds - ; Sportists Neaktuāls - )
2/Ku-Kū (Agris Pētersons - (k) ; Jānis Nudiens - )
3/Vēveri (Artūrs Vēvers - (k) ; Jānis Vēvers - )
4/UPSS (Vitālijs Mateiko - (k) ; Mareks Mateiko - )

Hobiji klase

 Tehnikas tipsPieteiktās komandas
1/RUGAJI (Mārtiņš Lilienfelds - ; Laura Lilienfelde - )
2/Ķīnietis ar Motorzāģi.. (Edgars Kovals - (k) ; Dzintars Bortiņš - )
3/Jurīši (Sportists Neaktuāls - ; Sportists Neaktuāls - (k) )
4/X-Fārmers (Uģis Cēbers - ; Uvis Slakteris - )
5/MRT (Modris Krauklis - (k) ; Kraukle Anda - )
6/Pura brāļi (Aivis Korpfs - (k) ; Anrī Leimanis - )
7/KOMPOC2 (Jānis Balodis - ; Gatis Žeivots - )
8/Alus brāļi (Jānis Pāvels - ; Uldis Kučerāns - )
9/QUADBALT.LV (Aigars Kalniņš - ; Dainis-Jānis Ozols - )
10/diwritenis (Sportists Neaktuāls - ; Ilmārs Lubiņš - )
11/BERĢI (Edmunds Krampāns - ; Ainārs Putniņš - )
12/KVAK (Rolands Jansons - (k) ; Sandris Bēča - )

Iesācēji klase

 Tehnikas tipsPieteiktās komandas
1/MRT4 (Kaspars Antīpins - (k) ; Intars Birkerts - )
2/Viesuļi (Sportists Neaktuāls - ; Sportists Neaktuāls - )
3/MRT 3 (Rihards Leščinskis - ; Guntis Ribaks - )
4/ARTA (Sportists Neaktuāls - ; Ivars Šutka - )
5/das crocodil (Dainis Krišjānis - ; Artūrs Šveds - )
6/MOTORATAI (Simonas Knataitis - ; Andrius Lizdenis - )
7/Ērces (Andris Zariņš - (k) ; Sportists Neaktuāls - )

Enduristi klase

 Tehnikas tipsPieteiktās komandas